KuTE-Nagyiván  1-2 (1-1) gólszerző: Zsombik

93, Benkó

7, Somodi D.     16, Kézsmárki(2, Horthy,-18, Gödő Z)    5, Burai

9, Pálinkás   14, Nagy    17, Somodi Sz.  8, Zsombik    4, Petróczki(3, Gácsi)

11, Majzik                    10, Viczián

A 4. percben talán még az öltözőben voltunk, amikor Csehi egy jobb oldali szabadrúgás után senkitől sem zavartatva a bal alsó sarokba fejel, 1-0 ! A 17. percben Petróczkit sérülés miatt le kellett cserélni ! Kezd a csapat magára találni és néhány ígéretes akciót vezet, de gólt nem sikerül elérni. A 21. percben Majzik szépen fordul le védőjéről, balra passzol, de Viczián túlságosan kisodródva nem találja el a kaput. Majzik buktatásáért megítélt szabadrúgás kombináció után sajnos rossz lövéssel fejezzük be az akciót. A 25. percben már a második kényszerű cserét kell végrehajtani, most Kézsmárki sérül meg ! A 35. percben Gácsi végez el nagyszerű szabadrúgást, a kapus csak kiütni tudja és a berobbanó Zsombik a kapuba lő, 1-1. Majzik nagyszerűen forgatja be a védőt a 16-oson belül, aki szabálytalankodik vele, de Máté tovább akarja vinni a labdát, nem esik el, így a védő szerelni tudja ! A bal oldalon Viczián megy el szépen, beadását Majzik jó helyzetben csúnyán fölé lövi ! Ebben az időszakban megvoltak a helyzeteink, egyáltalán nem látszott, hogy a bajnok csapat  az ellenfél ! A 62. percben Burai ellen ítélnek szövegért szabadrúgást, amit még sikerül szögletre menteni, de a szögletből Csehi ismét megszerzi a vezetést a vendég csapatnak. Majzik szerez erőszakosan labdát, Viczián elé játszik, de a szélső nagy erejű lövése az oldalhálóban köt ki. Somodi Dávid kemény lövését üti ki a kapus, az ismétlésből Zsombik nem találja el a kaput. Egy szép akció után Nagy lövését szedi fel könnyedén a kapus. A mérkőzés végén még egy fölösleges szabálytalanság miatt 11-eshez jut a vendég csapat, de Benkó hárítani tudja a büntetőt !

A mérkőzés folyamán két pontrúgásból, két figyelmetlenségből elkerülhető gólokat kaptunk. Az ideges hangulatú találkozón a magasabb osztályt is megjárt vendégek (pl.Csehi) tudtak higgadtabbak lenni és a fontos szituációkban jobban koncentrálni. Ez a mai napon elegendő volt a győzelmükhöz.