KuTE-Jászalsószentgyörgy  3-0  (2-0)   gólszerzők:Viczián  2, Nagy I.

7, Somodi D.              16, Kézsmárki        5, Burai

14, Nagy I.               15, Józsa

9, Pálinkás     8, Zsombik     17, Mészáros M.(6, Csipai)(2, Horthy)

13, Majzik                  10, Viczián

Az első lehetőség a KuTE előtt adódott. Egy jobb oldali szabadrúgásból Viczián a rövid oldali kapufát találta telibe ! Több szép akciót vezetett a csapat, a 19. percben ismét egy jó kombináció után Zsombiknak készítik le lövésre, de Miki csúnyán eltöri a labdát ! A 26. percben Majzik szépen fordul le védőjéről, elfut a bal oldalon, de a kapus védi a rövid sarokra leadott lövését. A 32. percben Viczián indul meg a jobb oldalon, egy szép visszacsellel lekészíti magának a labdát, majd gyönyörűen kilövi a hosszú sarkot, 1-0. Kép percre rá Józsa szép szerelés után igazít egyet a labdán és lő, kicsivel megy a lövés kapu mellé !  A 40. percben Majzik nagyszerűen megy el a bal oldalon, pontosan ad középre, Viczián érkezik és megszerzi a második gólt.

A második félidő elején Somodi viszi el a labdát, két szép csel, két fault után azonban már nem tud pontosan lőni, pedig gólt érdemelt volna a megmozdulás ! A jobb oldalon futó akció után Pálinkás átíveli a labdát a hosszú oldalra, ahol az érkező Nagy higgadtan lőtt a hálóba, 3-0.  Benkó védés után hosszan rúgta előre a labdát, Vicián veszi le, Majzik elé tálal, aki kapásból nagy lövést ereszt meg, de kicsivel elkerüli a kaput !  Somodi labdájával iramodik meg Majzik, lefutja védőjét, aki kézzel visszarántja a kaputól kb. 30 méterre, csak sárga lapot kap érte !

Marta Dorin: Egy szimpatikusan futballozó csapat ellen érvényesíteni tudtuk akaratunkat.